Strona główna

Integracje, automatyzacje, pełna kontrola

Z naszą pomocą, obsługa zamówień będzie: łatwiejsza, bardziej wydajna, zautomatyzowana i skrojona do potrzeb Twojej firmy.

InterConnect

Zintegruj Subiekt GT z BaseLinker

Nasza oferta:

Wdrożenia BaseLinker

Możemy od podstaw zaplanować ścieżkę, jaką będzie przemierzać zamówienie, od opłacenia, po wysyłkę i odbiór przez klienta.

Integracje

Połączymy źródła zamówień z magazynem, kurierami, systemami ERP, drukarkami etc.
Do dyspozycji, jest ponad 500 modułów!

Automatyzacja

Tworzymy akcje, które działając w tle znacząco usprawniają obsługę zamówień, skracają czas, oraz eliminują występowanie błedów.

Porządki na magazynie

Porządkujemy magazyny. Jeśli nie opanowałeś swojego magazynu a ilość dubli lub pomieszanych produktów jest za duża to naprawimy to dla ciebie

Autorskie rozwiązania

Bazując na własnym doświadczeniu stworzyliśmy rozwiązania do obsługi BaseLinker. Nasze projekty, pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Formularze

Tworzymy formularze CSV, szablony e-mail, szablony wydruków, formatki zamówień, a także projektujemy faktury, oraz inne dokumenty.

Terminowość

Działamy szybko, wiemy jak ważne jest rozwiązanie problemów i odpowiednie tempo wprowadzania zmian. Jesteśmy do dyspozycji, aby sprostać postawionym przed nami wyzwaniom i rozwikłać trudności z jakimi boryka się Twoja firma.

Wszechstronność

Nasz szeroki wachlarz usług, pozwoli na wprowadzenie usprawnień, zmian, czy udogodnień od A do Z, wtedy masz pewność, że rozwiązania tworzone przez jedną firmę, będą ze sobą spójne i perfekcyjne w działaniu.

Ciągły rozwój

Rozwijamy nasze umiejętności i ofertę, razem z postępującymi wymaganiami naszych klientów. Trzymając się najwyższych standardów obsługi, oraz proponując trafione i szyte na miarę rozwiązania dla Twojego biznesu.

Integracje programistyczne

Jeśli brakuje ci integracji lub masz specjalne życzenia stworzenia skryptów lub aplikacji to możemy tobie pomóc.
Mamy w zespole wykwalifikowanych programistów php, js, c# którzy stworzą dla ciebie odpowiednie rozwiązania i przeprowadzą przez cały proces wdrożenia.

Nasi Partnerzy:

Skorzystaj z darmowych 30 dni i 50% na pierwszy abonament BaseLinker

Kliknij i zarejestruj się z tego linku

Skorzystaj z upustu 5% na integracje SellIntegro
i 10% na roczny abonament

Kliknij i zarejestruj się z tego linku