Autorskie rozwiązania

Autorskie rowiązania

Szereg usprawnień opracowanych przez nasz zespół...

Potrzeba matką wynalazku...

Przez ponad 6 lat działania w branży e-commerce, mamy duże doświadczenie i wiedzę z zakresu działania, rozwiązywania problemów i usprawniania całego łańcucha od zamówienia, do wysyłki. W wyniku tych doświadczeń, zostały przygotowane przez nas metody, który mogą być ogromnie przydatne, także w Twojej firmie, w portfolio mamy nie tylko usprawnienia automatyzacji, czy budowę szablonów, ale także realizacje związane z oprogramowaniem, uzupełniającym system Baselinker o funkcjonalności dopasowane stricte do potrzeb klientów, udogodnienia sprzętowe, takie jak np. Panel BASEBUTTON czy aplikacje brandującą etykiety kurierskie: STAMPA2

Panel BASEBUTTON

Idea urządzenia zrodziła się z potrzeby przyspieszenia obróbki zamówienia. Panel jest narzędziem, dzięki któremu w ciągu sekundy osoba przygotowująca paczkę do wysyłki, jest w stanie przypisać jej konkretny gabaryt dla Paczkomatów, lub wywołać wygenerowanie etykiety dla inny kurierów. Dzieje się to w prosty sposób: po zeskanowaniu numeru zamówienia, Baselinker podświetla te przyciski, które odpowiadają za wysyłkę danym przewoźnikiem, np. jeśli klient wybrał Paczkomat podświetlą się 3 przyciski oznaczone literami A, B, lub C, które odpowiadają gabarytom tych przesyłek, dla Poczty polskiej , będzie podświetlony 1 przycisk, a dla DPD, DHL czy Fedex inne. Panel został tak zaprojektowany, że możliwy jest wydruk logotypu przewoźnika i umieszczenie go pod przyciskiem.
BASEBUTTON, ma duże możliwości konfiguracyjne, nie musi wyłącznie odpowiadać za wydruk etykiet, można z niego np. zlecić wydruki konkretnych dokumentów, wyzwolić automatyczne akcje, czy poruszać się między zamówieniami.

Zdarzenia własne

W portfolio mamy dużo zdarzeń własnych, które zostały stworzone specjalnie, dla naszych klientów, poszerzające nam horyzonty w dostosowywaniu systemu Baselinker do władnych potrzeb. Dzięki współpracy z klientami powstały takie udogodnienia jak: wydruk kodu zamówienia na etykiecie DYMO, przyciski wywołujące predefiniowany wydruk formularza z brakującymi przedmiotami, zdarzenie kopiujące SKU w pole EAN, czy bony zamówień drukujące kod zamówienia, w przypadku nie odebrania przesyłki, oraz wiele pomniejszych udogodnień i ułatwień, które z powodzeniem działają, oszczędzając ogrom czasu, eliminując pomyłki oraz nużące, powtarzalne czynności.