Integracje

Integracje

Wszystko w jednym miejscu, dla pełnej kontroli

Wybór integracji, to kluczowy moment podjęcia decyzji, które firmy kurierskie, magazyny, platformy sprzedażowe, hurtownie, systemy ERP, oraz pozostałe składowe sprzedaży w internecie, będą się zbiegać do systemu Baslinker. Ilość integracji jest naprawdę ogromna, samych podłączeń firm kurierskich jest ponad 90, więc rozumiemy, że nie łatwo się odnaleźć w takim gąszczu i przebrnąć przez każdy moduł, dlatego przychodzimy z pomocą!
Integrujemy większość potrzebnych do zarządzania handlem w internecie modułów, te najważniejsze, jak podłączenie platform sprzedażowych, sklepów internetowych, firm kurierskich, ale także integracje związane z wydrukami paragonów, faktur, dokumentów magazynowych, oraz kopii zapasowych systemu Baselinker, wtyczek do Thunderbird itp.

W naszej ofercie znajdziesz:

Integracja marketplace i sklepu

Podłączymy wykorzystywane przez Twoją firmę kanały sprzedaży, baza integracji opiewa na ponad osiemdziesiąt modułów, z których wybierzemy te, na których już sprzedajesz, lub planujesz zaistnieć.
Pośród tak wielu modułów wymienić należy: allegro, Shopee, eBay, Amazon, eMag, Erli, OLX, e-sklep Home.pl, WooCommerce, Shoper, SkyShop.
Nie tylko podłączymy wyżej wymienione, możemy także pobrać istniejące oferty, wystawić je na innym portalu, załadować do magazynu Baselinker lub zmienić hierarchię i zależności między magazynami.

Integracja przewoźników

Spośród ponad dziewięćdziesięciu modułów kurierskich, jesteśmy w stanie podłączyć te których używasz na co dzień. Gotowe integracje znajdziesz m.in. dla InPost Paczkomaty, Furgonetka, Poczta Polska, Wysyłam z Allegro, Shopee Delivery, UPS, FedEx, DPD, aPaczka, Orlen Paczka, DHL, Epaka, Raben, Qlink i dziesiątki innych.
Dzięki połączeniu integracji kurierskich, automatycznych akcji, oraz panelu BASEBUTTON, wydruk etykiety trwa kilka sekund.

Integracja wydruków

Po aktywowaniu integracji dla wydruków, możliwy będzie nie tylko wydruk Faktur, czy kart zamówień, ale również paragonów, etykiet kurierskich, BON`ów zamówień, czy etykiet przydatnych podczas pakowania produktów konfekcjonowanych.
Zintegrujemy drukarki w Twojej firmie, a dzięki akcjom automatycznym i odpowiednim ustawieniom, wydruki będą trafiać na konkretne drukarki w odpowiednim czasie i miejscu.
Dodatkową funkcjonalnością dotyczącą wydruków, jest możliwość naniesienia nazwy Twojej marki, hasła reklamowego, lub innej treści na etykiety kurierskie, mamy do tego osobne narzędzie, które również możemy wdrożyć w Twojej firmie.

Integracja ERP

Obecnie pracujemy z najpopularniejszym systemem Subiekt, który integrujemy z Baselinker, możliwości jakie daje taka integracja to m.in. wystawianie paragonów, paragonów z NIPem, czy też Faktur bezpośrednio w Baselinker oraz import tych dokumentów w czasie rzeczywistym do Subiekt GT, integracja pozwala także na synchronizację stanów magazynu, mapowanie produktów po EAN/SKU, a także sposobu płatności. Integracja jest dwukierunkowa.

Na tym nasza oferta się nie kończy...

Jesteśmy otwarci, na rozwiązanie Twoich problemów