Automatyczne akcje

Automatyczne akcje

Wydruki, zmiany statusu, paragony, e-maile...

Automatyzacja jest kluczem, do zwiększenia wydajności w firmie. Koniec z ręczną zmianą statusów, manualnym wysyłaniem e-mail, skanowaniem kodów kreskowych w celu fiskalizacji paragonu, żmudnego kopiowania danych do faktury lub informacji adresowych dla kuriera, czy też w kółko powtarzalnymi czynnościami. Automatyzacja w Baselinker to potężny moduł, który skonfigurowany w odpowiedni sposób potrafi zaoszczędzić mnóstwo czasu, pozwoli na wyeliminowanie błędów, a także przyczyni się do tego, że sprzedaż w internecie, będzie czystą przyjemnością.

W naszej ofercie znajdziesz:

Automatyczne wydruki

Tworzymy zależności, scenariusze i parametry dotyczące wydruków Faktur, paragonów, kart zamówień, etykiet kurierskich, bonów identyfikujących, specyfikacji zamówień, a także zmian w magazynie, edycji produktów, wyczerpania stanów magazynowych itp. Wspólnie ustalamy, w którym momencie i z jakimi warunkami ma nastąpić automatyczny wydruk potrzebnych dokumentów na danym etapie obróbki zamówienia. Wydruk może być uzależniony od jego rodzaju, stanowiska czy drukarki, może nawet drukować się w dwóch miejscach na raz, wszystko czego potrzebujesz to wiedzieć co i gdzie wydrukować, resztą zajmiemy się my

Automatyczne wysłanie e-maili

Po utworzeniu szablonu, oraz opatrzeniu odpowiednimi tagami, dotyczącymi zamówienia, danych klienta, rodzaju wysyłki, ilości i rodzaju produktów, a także grafikami, stworzymy automatyzację i scenariusze, w których wiadomości będą się wysyłać w ściśle ustalonej hierarchii oraz z konkretnymi treściami. Możemy utworzyć jeden szablon, dla większości statusów, lub każdy inny, precyzyjnie odpowiadający zdarzeniu którego dotyczyć będzie wiadomość. I tak, wiadomość o przyjęciu zamówienia do realizacji, będzie mała inną treść, niż ta informująca o wysyłce towaru, jeśli sprzedajesz treści cyfrowe, to także możemy pomóc.

Automatyzacja statusów

Automatyzacja pozwala na bezobsługowe sortowanie zamówień ze względu na rodzaj wysyłki, ilość przedmiotów, źródło pochodzenia, lub inne parametry. Automatyczne przenoszenie zamówień do innych statusów, po spełnieniu określonych warunków, oraz wyzwalanie innych scenariuszy, to podstawy działania statusów zamówień, ilość kombinacji i możliwych wariantów jest nielimitowana, wszystko zależy od Twoich potrzeb, oraz tego co ma być efektem końcowym. Jeśli masz sprecyzowane wymagania i znasz cel jaki jest do osiągnięcia, ale nie wiesz w jaki sposób to wszystko spiąć w całość, jak poprowadzić logikę działań, możesz na nas liczyć, w przypadku jeśli chcesz stworzyć wszystko od początku, to też jesteśmy do dyspozycji, służymy pomocą, doradzamy i ustawiamy wszystko także od podstaw.

Automatyzacja magazynu BL

Wiele akcji dotyczących produktów na magazynie Baselinker, również można zautomatyzować, dla przykładu, jeśli ilość danego produktu spadła do określonego poziomu, można wysłać e-mail do osoby zajmującej się zatowarowaniem, by dodała go do listy zamówienia i uzupełniła jego stan na magazynie. Można także z automatu oznaczać produkty, których cena się zmieniła, a także takie w których dokonano edycji, utworzono rezerwację, czy też scenariusz gdzie usunięto produkt z magazynu. Do wyboru jest sporo akcji, które będą się wykonywać samodzielnie i pozwolą na sprawne prowadzenie gospodarki magazynej.

Na tym nasza oferta się nie kończy...

Jesteśmy otwarci, na rozwiązanie Twoich problemów

Przykłady automatyzacji: